KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7585366
nr 758 5366
Akvarell
osignerad, lanskap med slott, motivets mått: 26x35
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:18:52
14/5 18:11:57
100 kr
14/5 18:13:52